523
Veselības un sociālās aprūpes centrs - Sloka PSIA
Mākslas terapeits

Aicinām darbā - Mākslas terapeitu uz nepilnu darba laiku (darba laiks vienojoties).
Darba vieta - Centrs "Ķemeri", Dūņu ceļš 2, Jūrmala

Amata pienākumi:
  • izstrādāt mākslas terapijas rehabilitācijas pasākumu plānu centra klientiem;
  • realizēt mākslas terapijas plānu atbilstoši klientu problēmām un resursiem;
  • nodrošināt drošu, korektu un efektīvu uz klientu centrētu aprūpi mākslas terapijas procesā;
  • veikt klientu novērtēšanu;
  • dokumentēt novērtēšanas rezultātus atbilstoši normatīvo aktu prasībām;
  • organizēt un vadīt mākslas terapijas rehabilitācijas nodarbības, u.c.

Amata prasības:
  • augstākā izglītība ar mākslas terapeita kvalifikāciju;
  • sertifikāts, kas apliecina tiesības praktizēt profesijā;
  • reģistrācija ārstniecības personu reģistrā;
  • valsts valodas zināšanas atbilstoši Latvijas Republikas normatīvo tiesību aktu prasībām;
  • labas saskarsmes spējas, emocionāla noturība;
  • vēlama darba pieredze ārstniecības iestādē;
  • labas datora lietošanas prasmes;
  • spēja pieņemt patstāvīgi lēmumus un uzņemties atbildību par savu profesionālo darbību;

Piedāvājam:
  • Draudzīgu kolektīvu.
  • Stabilu atalgojumu Eur 1600.00 pirms nodokļu nomaksas.
  • Sociālās garantijas.
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām.
  • Papildatvaļinājumu un atvaļinājuma pabalstu pēc novērtēšanas rezultātiem.
  • Apmācības, kvalifikācijas paaugstināšanas un izaugsmes iespējas.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1600

Papildu informācija: Stabilu atalgojumu Eur 1600.00 pirms nodokļu nomaksas.

Atrašanās vieta

    Jūrmala, Latvija
    Centrs "Ķemeri", Dūņu ceļš 2, Jūrmala

Darba veids

  • Pilna slodze
  • Nepilna slodze
  • Pilnas slodzes maiņu darbs
  • Elastīgs darba laiks

Uzņēmuma mājaslapahttp://slokasslimnica.lv

Tev varētu interesēt arī:

Mārketinga satura veidotājs
Valens Nutri SIA
Rīga
€ 1300 – 1800
Beigu termiņš: 23.05.2024
Marketing Assistant
SIA Wigiwama
Rīga
€ 1400 – 1700
Beigu termiņš: 19.05.2024
Latvijas Radio 5 mūzikas raidījuma producents/ producente
Latvijas Radio VSIA
Rīga
€ 1490