1096
Aizsardzības Ministrija
Industrijas un pētniecības atbalsta nodaļas vecākais eksperts

AIZSARDZĪBAS MINISTRIJA izsludina atklātu konkursu uz ierēdņa amatu
Aizsardzības industrijas un inovāciju politikas departamenta

Mēs piedāvājam:
  • iespēju veikt atbildīgu un interesantu darbu valsts pārvaldē, līdzdarbojoties valsts aizsardzības industrijas attīstībā;
  • iespēju strādāt zinošu profesionāļu komandā;
  • iespēju brīvprātīgi apgūt militāro pamatapmācību, veicinot izpratni par valsts aizsardzības jomu un Nacionālo bruņoto spēku (NBS) uzdevumiem;
  • sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam, veselības apdrošināšanu, uzsākot pildīt amata pienākumus;
  • papildatvaļinājumu pēc nostrādātā pirmā darba gada;
  • mēnešalgu no 2042 EUR līdz 2484 EUR (pirms nodokļu nomaksas), atvaļinājuma pabalstu un citus bonusus.

Galvenie amata pienākumi:
  • koordinēt Aizsardzības ministrijas sadarbību ar aizsardzības industrijas, NVO un pētniecības pārstāvjiem;
  • analizēt nacionālās aizsardzības industrijas piedāvātos produktu vai pakalpojumu attīstības projektus; atbalstīt ar produktu attīstības veicināšanu saistīto nozares pasākumu rīkošanu un nozares līdzdalību tajos, piemēram, NBS Industriju dienas;
  • izstrādāt aizsardzības industrijas attīstības tiesisko bāzi (stratēģiskā partnerība, izpētes un attīstības projekti);
  • darbs ar vietējās industrijas iesaisti aizsardzības nozares līgumos - piegādes drošības par vietējas industrijas iesaisti prasību iekļaušana lielo spēju līgumos.

Prasības pretendentiem:
  • atbilstība likuma Par valsts noslēpumu 9.panta prasībām;
  • atbilstība Valsts civildienesta likuma 7. panta prasībām;
  • akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība tiesību zinātņu, politikas zinātņu, finanšu vai ekonomikas jomā;
  • zināšanas un pieredze dokumentu, normatīvo aktu projektu sagatavošanā;
  • ļoti labas angļu valodas prasmes (tiks veikta zināšanu pārbaude testa veidā);
  • zināšanas par drošības un aizsardzības politikas jautājumiem;
  • teicamas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • interese un zināšanas par valsts aizsardzības jomu, NBS uzdevumiem;
  • labas analītiskās un plānošanas spējas, prasme darbu koordinēšanā, precizitāte darba uzdevumu izpildē.

Amata pienākumu veikšanai ierēdnim nepieciešams izmantot patstāvīgi noformētu nacionālo elektroniskās identifikācijas risinājumu, t.i. eParaksts eID

Konkursa pretendenta iesniedzamie dokumenti:
  • konkursa pretendenta aptaujas lapa (pieejama https://www.mod.gov.lv/lv/vakances );
  • parakstīts dzīvesgājuma apraksts (Curriculum Vitae) latviešu valodā;
  • pieteikuma vēstule;
  • augstākās izglītības apliecinoša dokumenta kopiju (pretendentiem, kuri izglītību ir ieguvuši ārvalstīs, lūdzam pievienot Akadēmiskās informācijas centra izziņu par tās akadēmisko atzīšanu Latvijā).

Minētie dokumenti 14 dienu laikā jāiesniedz vai jānosūta Aizsardzības ministrijas Personāla nodaļai Kr.Valdemāra ielā 10/12, Rīgā, LV1473 vai nosūtot uz Aizsardzības ministrijai sadaļā "pieteikties".
Uzziņas tālr. 67335268, 67335200.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13. pantu, Aizsardzības ministrija informē, ka:
1. Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi;
2. Personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Republikas Aizsardzības ministrija (reģistrācijas Nr. 90000022632), Kr.Valdemāra iela 10/12, Rīga, LV-1473.
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 2042 - 2484

Darba veids

  • Pilna slodze
67335268

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.mod.gov.lv

Tev varētu interesēt arī:

Starptautiskās pārdošanas projektu vadītājs/-a
CV-Online Recruitment
Rīga
€ 1600 – 5000
Beigu termiņš: 20.05.2024
Tehniskās daļas vadītājs
DelfinGroup AS
Rīga
€ 3000 – 3500
Beigu termiņš: 29.05.2024
Iepirkumu un piegādātāju vadītājs/-a
Rīga
€ 2500 – 4000
Beigu termiņš: 30.05.2024