1238
Barentz Baltic SIA
Klientu apkalpošanas speciālists/-e - Pārdošanas asistents/-e Baltijas valstīs

Barentz Baltic (www.barentz.com), kas ir pārstāvēts vairāk nekā 60 valstīs un kurā strādā ap 2000 profesionāļu, jau vairāk nekā pusgadsimtu nosaka izejvielu izplatīšanas standartus pārtikas, farmācijas, ķermeņa kopšanas līdzekļu un dzīvnieku barības ražošanai.
Piedāvājot plašu produktu klāstu un nodrošinot profesionālus iepirkuma, loģistikas, mārketinga, pārdošanas, kā arī tehniskos pakalpojumus produktu izstrādē, Barentz ieņem līdera pozīcijas Eiropā un pasaulē un ir oficiālais izplatītājs daudziem pasaules vadošajiem ražotājiem.
Paplašinot savu darbību Baltijas valstīs, Barentz Baltic aicina komandā Klientu apkalpošanas speciālistu/-i - Pārdošanas asistentu/-i Baltijas valstīs.

Jūsu galvenie pienākumi būs:

  • sniegt atbalstu pārdošanas komandai komunikācijā ar klientiem;
  • veicināt Barentz Baltic biznesa pieaugumu, uzturot lietišķas un uzticamas attiecības ar esošajiem klientiem un nodrošinot visaugstāko klientu apmierinātības līmeni;
  • informēt klientus par uzņēmuma produktiem, preču apmaksas nosacījumiem un piegādes termiņiem;
  • sagatavot preču piedāvājumus, aprēķinus un pārdošanas līgumus;
  • precīzi un savlaicīgi sagatavot un apstrādāt klientu pasūtījumus ERP sistēmā;
  • koordinēt pasūtījumu piegādes procesus sadarbībā ar ražotājiem un loģistikas pakalpojumu sniedzējiem;
  • reģistrēt ar preču piegādi vai kvalitāti saistītās problēmsituācijas;
  • sekot līdzi klientu veiktajiem maksājumiem, sazināties ar debitoriem;
  • uzskaitīt un kontrolēt preču apgrozījumu, un citus līdzīgus darbus.

Prasības:

  • augstākā izglītība;
  • vismaz 1-2 gadu pieredze klientu apkalpošanas jomā, pārdošanas asistenta amatā vai darbā ar pasūtījumu apstrādi;
  • zināšanas un praktisku pieredzi darbā ar pārtikas tehnoloģijām vai ķīmiskajām izejvielām uzskatīsim par priekšrocību;
  • ļoti labas angļu un latviešu valodas zināšanas;
  • labas komunikācijas un sadarbības prasmes gan vietējā, gan starptautiskā līmenī;
  • teicamas iemaņas darbā ar datoru (MS Office, ERP sistēmas);
  • augsta atbildības izjūta un precizitāte, pievēršot uzmanību detaļām;
  • spēja noteikt prioritātes, darba uzdevumus un rīkoties patstāvīgi;
  • pozitīvisms un entuziasms.

Pievienojoties Barentz Baltic komandai, Jūs iegūsiet:

  • dinamisku darbu starptautiskā uzņēmumā, kas ir nozares līderis Eiropā un pasaulē;
  • nepieciešamās apmācības, uzsākot darbu, un pieredzējušas komandas atbalstu ikdienā;
  • fiksētu ikmēneša atalgojumu EUR sākot no 1500 bruto un gada bonusu, kas piesaistīts uzstādīto mērķu sasniegšanai;
  • augsta līmeņa veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;
  • visu veiksmīgai darba ikdienai nepieciešamo tehnisko aprīkojumu;
  • biroju Rīgā, Klusajā centrā (pēc vienošanās iespēja daļēji strādāt attālināti).

Ja redzat šo kā lielisku darba iespēju, aicinām sūtīt CV sadaļā Pieteikties!
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1500

Papildu informācija: Atalgojums no 1500 EUR bruto + gada bonuss, kas piesaistīts uzstādīto mērķu sasniegšanai

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Klusais centrs
  • Attālināta darba iespējas

Darba veids

  • Pilna slodze

Prasmes

 MS Office ERP

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
Kontaktpersona

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.barentz.com

Tev varētu interesēt arī:

Starptautiskās pārdošanas projektu vadītājs/-a
CV-Online Recruitment
Rīga
€ 1600 – 5000
Beigu termiņš: 20.05.2024
Klientu apkalpošanas speciālists/-e
4finance A/S
Rīga
€ 1100 – 1500
Beigu termiņš: 30.05.2024
Pārdošanas vadītājs/-a
SOLMAN LV SIA
Rīga
€ 1900 – 2900
Beigu termiņš: 26.05.2024