341
BMS – Baltijas Marketing Serviss SIA
Tirdzniecības veicinātājs Baltijas valstīs (Merčendaizers) Rīga, Baltija, uz noteiktu laiku

SIA "BMS Baltijas marketing Serviss" pieredzējusi pārdošanas un mārketinga kompānija, kas sekmīgi darbojas Baltijas tirgū vairāk kā 28 gadus. Uzņēmums pārstāv augstākās kvalitātes, pasaulē pazīstamākos zīmolus.

Lai nodrošinātu veiksmīgu kompānijas darbību un stiprinātu kompānijas tālāku izaugsmi, aicina pievienoties savai komandai:

TIRDZNIECĪBAS VEICINĀTĀJS Baltijas Valstīs (Merčendaizers) Rīga, Baltija, uz noteiktu laiku - 1 gads ar iespēju palikt pamatsastāvā

Jūsu pienākumi būtu:
  • Apmeklēt tirdzniecības vietas Baltijas teritorijā;
  • Aizvietot Kolēģus Baltijas Valstīs atvaļinājuma un slimības laikā;
  • Kontrolēt produkcijas daudzumu, sortimentu, kvalitāti, derīguma termiņus;
  • Pārstāvēt uzņēmumu un produktus tirdzniecības vietās visā Baltijā;
  • Izvietot produkciju un reklāmas materiālus;
  • Pieņemt un veikt produkcijas pasūtījumus;
  • Atskaitīties par paveikto.

Prasības pretendentiem:
  • Vēlams darba pieredze merčendaizingā, preču izplatīšanā vai līdzīgā amatā ar plaša patēriņa precēm;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība (mehāniskā ātrumkārba);
  • Labas Latviešu, Krievu un vēlamas Angļu valodu zināšanas;
  • Augsta atbildības sajūta, mērķtiecība, komunikācijas prasme un precizitāte;
  • Pārliecināšanas prasmes;
  • Enerģiskums, neatlaidība un pozitīva domāšana;
  • Spēja plānot savu darbu.

Mēs piedāvājam:
  • Dinamisku darbu stabilā, augošā uzņēmumā;
  • Atbilstošu tehnisko nodrošinājumu;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu un motivējošu bonusu sistēmu;
  • Apmācības un darba veikšanai nepieciešamo atbalstu;
  • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu;
  • Veselības apdrošināšanu pēc nostrādāta 1 gada;
  • Darba automašīnu ar iespēju to izmantot privātām vajadzībām;
  • Darba alga pārbaudes laikā 1050 eur (brutto), pēc pārbaudes laika darba alga tiek noteikta saskaņā ar darbinieka sniegumu 1050 - 2250 eur (brutto);
  • Amats uz noteiktu laiku - 1 gads (ar iespēju turpināt darbu uzņēmumā pēc nostrādāta 1 gada).

Sazināsimies tikai ar otrajai atlases kārtai izvirzītajiem kandidātiem!
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1050

Papildu informācija: pārbaudes laikā 1050 EUR (bruto), pēc pārbaudes laika darba alga tiek noteikta saskaņā ar darbinieka sniegumu 1050 – 2250 EUR (bruto);

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
  • Noteikts termiņš
Kontaktpersona

Reģistrācijas numurs40003282867

Tev varētu interesēt arī:

Tirdzniecības pārstāvis/-e
CV-Online Recruitment
Rīga
€ 2000
Beigu termiņš: 18.05.2024
Tirdzniecības pārstāvis/-e darbam Kurzemes reģionā (uz noteiktu laiku)
Sanitex, SIA
Kuldīgas novads
€ 1050 – 1700
Beigu termiņš: 24.05.2024
Kategoriju asistents/-e
Reitan Convenience Latvia
Rīga
€ 1200
Beigu termiņš: 23.05.2024