2616
Latvijas Radio VSIA
Jauniešu audiovizuālā satura veidotāja/ veidotājs

Latvijas Radio - raidstaciju līderis ar vairāk nekā 720 tūkstošiem klausītāju
aicina pieteikties konkursam uz
Jauniešu audiovizuālā satura veidotāja/ veidotājas amatu
Multimediju satura daļā
(pilna laika darbs uz nenoteiktu laiku)

Galvenie pienākumi:
  • audiovizuālā satura veidošana sociālajiem medijiem (TikTok, Instagram u.c.) un citām digitālajām platformām jauniešu auditorijai;
  • video režisora, video operatora, montāžas režisora un fotogrāfa pienākumu veikšana multimediju satura projektos;
  • sociālo mediju attīstības tendenču ievērošana un priekšlikumu izvirzīšana multimediju satura attīstībai;
  • pēc nepieciešamības Latvijas Radio 5 audiovizuālā satura veidošana.

Piedāvājam:
  • daudzpusīgus darba pienākumus dinamiskā, uz mērķi orientētā vidē;
  • darbu radošā, profesionālā un uz sabiedriskā labuma vērtībām orientētā kolektīvā;
  • stabilu atalgojumu, veselības apdrošināšanu;
  • darba vietu Rīgas sirdī Doma laukumā ar iespēju daļēji strādāt arī attālināti.

Prasības:
  • vēlama augstākā izglītība multimediju komunikācijā, audiovizuālajā mediju mākslā vai saistītā nozarē;
  • pieredze audiovizuālo un vizuālo materiālu (videoklipu, animāciju, grafiku u.c.). veidošanā ne mazāka kā 2 gadi;
  • izpratne par video un foto kompozīciju un gaismošanu;
  • teicamas prasmes darbā ar Adobe lietojumprogrammām: Premiere, After Effects, Lightroom un Photoshop;
  • pieredze sociālo mediju video satura (TikTok, Instagram u.c.) veidošanā un izpratne par to specifiku;
  • izpratne par jauniešu (15-25 gadi) digitālā satura patēriņa paradumiem;
  • teicamas latviešu valodas zināšanas, labas svešvalodu zināšanas.

Atalgojums: 1700.00.00 EUR  (bruto)

Pieteikumus CV, Motivācijas vēstuli un izglītību apliecinoša dokumenta kopiju lūdzam sūtīt sadaļā PIETEIKTIES līdz šā gada 12. maijam (ieskaitot). Konkursa nolikums pieejams Latvijas Radio mājaslapā, sadaļā Vakances: http://latvijasradio.lsm.lv/lv/par-mums/vakances/, informācija pa tālruni: 67206676.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1700

Papildu informācija: Atalgojums: 1700.00.00 EUR (bruto)

    Rīga
  • Attālināta darba iespējas

Darba veids

  • Pilna slodze
67206676
Sabiedriskais medijs Latvijas Radio raidstaciju līderis ar gandrīz miljonu klausītāju!

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.latvijasradio.lv

Tev varētu interesēt arī:

Junior 3D Artist
Beetroot Lab
Rīga
€ 1500 – 2000
Beigu termiņš: 15.05.2024
Senior Video Content Creator
Evolution Latvia SIA
Rīga
€ 2900 – 3300
Beigu termiņš: 26.05.2024
Pārdošanas vadītāja asistents/-e
AS APF Holdings
Rīga
€ 1600 – 1800
Beigu termiņš: 07.06.2024