768
MERIDIAN GROUP SIA
Ārzemju izglītības menedžeris-/e

Vadošā starptautiskās izglītības aģentūra Meridian Group - prestižu valodu skolu, vidusskolu, profesionālo koledžu un universitāšu pārstāvis izsludinā Rīgā vakanci Ārzemju izglītības menedžera amatam.

Lūdzu, atsūtiet savu CV un motivācijas vēstuli līdz 2024.gada 29.maijam.

Pienākumi:

  • konsultēt klientus par vidējās, profesionālās un augstākās izglītības jautājumiem, kā arī valodu kursiem ārzemēs;
  • pārdot mācību programmas un pakalpojumus, slēgt līgumus ar privātpersonām, uzņēmumiem un organizācijām;
  • noformēt izbraukšanai no valsts nepieciešamos dokumentus;
  • sadarboties ar ārzemju izglītības iestādēm, tai skaitā starptautiskās izstādēs un vizītēs;
  • piedalīties ārzemju izglītības izstāšu, semināru, prezentāciju un citu pasākumu organizēšanā;
  • sagatavot atskaites uzņēmuma vadībai;
  • sadarboties ar vietējiem un ārzemju masu informācijas līdzekļiem.

Prasības:

  • augstākā izglītība (priekšroka kandidātiem ar ārzemju izglītības pieredzi);
  • pieredze darbā ar izglītību ārzemēs, mārketingu un pārdošanu;
  • izcilas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas;
  • datorprasmes (MS Office, internets, e-pasts);
  • prasme strādāt ar sociālajiem tīkliem;
  • vēlme pastāvīgi paaugstināt profesionālo kvalifikāciju, mobilitāte un mērķtiecība.

Uzņēmums piedāvā:

  • darbu starptautiskā vidē draudzīgā un profesionālā komandā;
  • pastāvīgu atbalstu un palīdzību apmācībā un darbā;
  • stabilu darbu vadošā izglītības uzņēmumā ar nevainojamu reputāciju Latvijā un ārzemēs;
  • stabilu algu (no 1500 - 2300 eiro / mēnesī bruto) ar izaugsmes iespēju, kā arī prēmijas par lieliskiem rezultātiem darbā;
  • apmaksātu atvaļinājumu;
  • veselības apdrošināšanu;
  • īpašas atlaides un bonusus, tostarp ģimenes locekļiem, uzņēmuma programmām un pakalpojumiem.
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1500 - 2300

Papildu informācija: izaugsmes iespējas, kā arī prēmijas par lieliskiem rezultātiem darbā.

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
  •  Krievu
Šodien Meridian Group ir kļuvusi par vadošo izglītības aģentūru Latvijā, kas saviem klientiem var piedāvāt visplašāko izglītības programmu klāstu dažādās pasaules valstīs:

  • Valodas kursus jauniešiem un pieaugušajiem
  • Grupu braucienus skolēniem
  • Individuālās valodas apguves programmas skolēniem
  • Vasaras nometnes ar sporta programmām
  • Valodas apguves programmas uzņēmumu vadītājiem un atbildīgajiem darbiniekiem
  • Programmas cilvēkiem pēc 50
  • Skolotāju profesionālās pilnveides kursus
  • Starptautisko akadēmisko gadu vai semestri
  • Sagatavošanās kursus dažādiem eksāmeniem IELTS, TOEFL, TestDaF, DELE,DALF u.c.
  • Vidējo izglītību
  • Vidējo speciālo izglītību
  • Sagatavošanos universitātei
  • Augstāko izglītību
  • Profesionālo sagatavošanos
  • Valodas kursus Latvijā

Uzņēmuma mājaslapahttps://meridian.lv/

Tev varētu interesēt arī:

Inženieris - rasētājs (darba vieta Dobele)
East Metal SIA
Dobele
€ 1800
Beigu termiņš: 15.05.2024
Ceļu būvju tāmētājs/-a
VIA SIA
Rīga
€ 1600 – 2500
Beigu termiņš: 03.06.2024
Shuffler
RealTime SIA
Rīga
€ 4.5 – 5.25