961
Liepājas Komunālā pārvalde
Glābējs

Prasības kandidātiem

·        teicamas latviešu valodas zināšanas (vēlamas svešvalodas zināšanas);
·        laba fiziskā sagatavotība, prasme peldēt;
·        spēja pieņemt adekvātus lēmumus stresa situācijās, uzņemties atbildību;
·        spēja strādāt komandā;
·        vēlama pirmās palīdzības apliecība par pamatzināšanām pirmās palīdzības sniegšanā;
·        B kategorijas autovadītāja apliecība;
·        vēlama kuģošanas līdzekļu vadītāja apliecība;
·        prasme strādāt ar datoru (MS Office);
·        pamata vai vidējā izglītība

Darba pienākumu apraksts

·        Veikt preventīvos pasākumos, lai novērstu negadījumus;
·        nodrošināt drošību uz ūdens un sauszemes Liepājas valstspilsētas pludmalē;
·        savas kompetences ietvaros jāveicina Liepājas valstspilsētas administratīvo noteikumu ievērošana;
·        sniegt pirmo palīdzību cietušajiem nelaimes gadījumā;
·        jāseko līdzi notiekošajam peldēšanas akvatorijā no novērošanas torņa un jāveic periodiska pludmales apgaita;

Mēs piedāvājam

·        darbu pēc maiņu grafika (summētais darba laiks);
·        atbildīgu, interesantu, dinamisku darbu draudzīgā un profesionālā kolektīvā;
·        nelaimes gadījumu apdrošināšanu.

Iesniedzamie dokumenti

·        dzīves un darba apraksts (CV);
·        pieteikuma vēstule.
Stundas likme (bruto)Bruto stundā  € 6.22

Atrašanās vieta

    Liepāja, Dienvidkurzemes novads, Latvija
    Uliha iela 44

Darba veids

  • Pilna slodze
  • Pilnas slodzes maiņu darbs

Prasmes

 Drošība Sadarbība un partnerība Niršana peldēšana Pirmās palīdzības sniegšana

Valodas

  •  Latviešu
Kontaktpersona
Baiba Tomase
63480754

Reģistrācijas numurs90010879256

Tev varētu interesēt arī:

Ūdensapgādes sistēmu tehniķis/-e
LSEZ "Lauma Fabrics" SIA
Liepāja
€ 1000 – 1300
Beigu termiņš: 25.05.2024
Kafijas un uzkodu pašapkalpošanās automātu uzpildītājs Liepājā
SIA Coffee Address
Liepāja
€ 1650
Beigu termiņš: 07.05.2024
Biroja lietvedis - administrators (uz noteiktu laiku)
Iepirkumu grupa SIA
Dobele
€ 1100 – 1300
Beigu termiņš: 09.05.2024