1030
Konsultants/-e kontaktu centrā
ZLM Mežizstrāde SIA

Mežsaimniecība vienmēr ir bijusi un būs valsts ekonomikas stūrakmens un vilcējspēks, to raksturo stabilitāte, drošība un izaugsme. ZLM pēdējo gadu laikā sevi pierādījis kā viens no ambiciozākajiem un straujāk augošiem uzņēmumiem zaļā zelta nozarē Latvijā. Mēs tiecamies uz izcilību ik dienas, attīstot un pilnveidojot mūsu piedāvāto servisu klientiem. Vēlamies būt labākie tajā, ko darām. Galvenā panākuma atslēga ir mūsu profesionālie, augsti motivētie darbinieki, kuri sniedz individuālu pieeju katram no mūsu klientiem. Uzņēmumam augot un attīstoties, meklējam kolēģus, kuri spēs papildināt mūsu lielisko komandu. Piesakies uz amatu:

KONSULTANTS/-E KONTAKTU CENTRĀ

Pienākumi:
  • Attiecību uzturēšana ar esošajiem klientiem
  • Klientu konsultēšana par uzņēmuma pakalpojumiem un priekšrocībām
  • Klientu konsultēšana par ZLM pakalpojumiem uz priekšrocībām

Prasības kandidātiem:
  • Komunikācijas prasmes ir Tavs talants
  • Pieredze klientu attiecību dibināšanā un uzturēšanā - pieredze klientu apkalpošanā attālināti
  • Vēlies profesionāli augt un kopā ar spēcīgu komandu sasniegt izvirzītus mērķus
  • Esi ambiciozs un nekad neapstājies pie sasniegtā
  • Esi punktuāls un atbildīgs

Piedāvājam:
  • Darbu stabilā un dinamiski augošā uzņēmumā
  • Mūsdienīgu darba vidi
  • Apmācības
  • Profesionālās komandas atbalstu

Atalgojums: 1000-2500 EUR pirms nodokļu nomaksas plus piemaksas par noslēgtiem darījumiem.
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1000 - 2500

Papildu informācija: 1000-2500 EUR pirms nodokļu nomaksas plus piemaksas par noslēgtiem darījumiem

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona

ZLM grupā ietilpst SIA "Ziemeļlatvijas meži" un SIA "Ziemeļlatvijas mežsaimnieks". ZLM specializējas mežsaimniecības nozarē un darījumos ar nekustamajiem īpašumiem. Uzņēmuma personāla politika ir virzīta uz augsti kvalificētu speciālistu kolektīva izveidi.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.zlm.lv

Reģistrācijas numurs50103806161

Tev varētu interesēt arī:

Publisko iepirkumu speciālists
Vizii Urban SIA
Rīga
€ 2000
Beigu termiņš: 18.05.2024
Pārdošanas speciālists
GSM Apsardze SIA
Rīga
€ 1536
Beigu termiņš: 12.05.2024
Operations Team Leader
Manpower
Rīga
€ 1800 – 2200
Beigu termiņš: 05.05.2024