940
Viesu uzņemšanas administrators/-e
SIA Heinike Nams

Jauna koncepta apartamentu viesnīca aparthotel Amella viesus uzņem kopš 2022. gada vasaras. Ik dienu esam atzinīgi novērtēti kā viena no skaistākajām viesnīcām Rīgā, un slavēts tiek arī mūsu profesionālais, draudzīgais personāls. Sagaidot vasaras sezonu un jauna korpusa atvēršanu, piedāvājam darbu VIESU UZŅEMŠANAS ADMINISTRATORIEM, nakts maiņās.

PIEDĀVĀSIM:
  • Darba vietu Rīgas centrā;
  • Iespēju strādāt maiņas darbu;
  • Apmācību un izaugsmes iespējas;
  • Interesantu un dinamisku, starptautisku darba vidi;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • Draudzīgu kolektīvu un mājīgu atmosfēru;

PRASĪBAS PRETENDENTIEM:
  • Izcilas latviešu un angļu valodas zināšanas. Citas svešvalodu prasmes tiks uzskatītas par priekšrocību;
  • MS Office datorprasmes, iemaņas viesnīcu vadības programmu darbībā, tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Vēlama iepriekšējā pieredze Viesnīcu administratora darbā;
  • Komunikācijas prasmes un pozitīva attieksme pret darbu;
  • Augsta atbildības sajūta un spēja reaģēt nestandarta situācijās;
  • Augstākā vai vidējā profesionālā izglītība, var būt arī pēdējo kursu students;
  • Vēlme mācīties un augt kopā ar uzņēmumu.

PIENĀKUMI:
  • Reģistrēt un apkalpot viesus viesnīcas reģistratūrā;
  • Aizpildīt norēķinu dokumentus;
  • Sniegt viesiem nepieciešamo informāciju par viesnīcas pakalpojumiem un papildus iespējām pilsētā;
  • Nodrošināt augsta līmeņa apkalpošanu;

Pieteikuma vēstuli un CV lūgums sūtīt sadaļā Pieteikties, ar norādi ADMINISTRATORS.
Sazināsimies ar kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Papildus jautājumu gadījumā zvanīt pa tālruni: 20384000
Stundas likme (bruto)Bruto stundā  € 7.5

    Rīga, Latvija
    Rīga, Centrs

Darba veids

  • Darbs pēc mācībām
  • Pilna slodze
  • Pilnas slodzes maiņu darbs

Prasmes

 MS Office

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
  •  Krievu

Uzņēmuma mājaslapahttps://hotelamella.lv/

Tev varētu interesēt arī:

Viesnīcas administrators/-e
Legendhotels Latvija SIA
Rīga
€ 7
Beigu termiņš: 25.05.2024
Customer Care Agent
Somfy SIA
Rīga
€ 2000
Beigu termiņš: 17.05.2024
Pārdošanas un rezervāciju menedžeris / -e
Hotel Justus Riga SIA
Rīga
€ 1500
Beigu termiņš: 30.05.2024