364
Auto servisa centrs SIA
Automašīnu un motociklu servisa pieņēmējs/servisa vadītājs (Ķegumā)

Mēs izveidojām "Pilsētas Serviss" aiz mīlestības pret automašīnām un motocikliem un ar pārliecību, ka auto serviss ir vieta uz kurieni cilvēki brauc pēc palīdzības un tur to arī saņem. Saņem palīdzību, bez augstprātīgas attieksmes, bez krāpšanās un uz savstarpējā uzticībā balstītām attiecībām. Mūsu pārliecība ir, ka klientam no servisa ir jāaizbrauc priecīgākam, nekā viņš atbrauca.

Ja arī Tu domā līdzīgi, tad mums ir pa ceļam. Mēs meklējam cilvēku, kurš būs uzņēmuma pirmajā līnijā, komunikācijā ar klientiem :
Automašīnu un motociklu servisa pieņēmēju/servisa vadītāju.

Tavi pienākumi būs:
- Uzklausīt klienta vēlmes un vajadzības.
- Atrast piemērotāko risinājumu klienta problēmām.
- Sagatavot remonta tāmi, sameklēt un pasūtīt detaļas.
- Plānot mehāniķu darbu un kontrolēt noslodzi.
- Kontrolēt plānoto darbu izpildi plānotajos termiņos.
- Uzturēt aktīvu komunikāciju ar klientu visā remonta gaitā. Informēt par remonta gai-tu un saskaņot izmaiņas.
- Pārliecināties ka visi plānotie darbi ir veikti atbilstošā kvalitātē.
- Sagatavot norēķinu dokumentus - priekšapmaksas rēķini un pavadzīmes.
- Jāprot darboties ar kases aparātu.

Prasības:
- Godīgam. Ja uzskati, ka auto serviss nespēj būt godīgs, mums "nav pa ceļam".
- Pieredze servisa pieņēmēja pozīcijā. Vairāk novērtēsim degsmi un vēlmi strādāt, nekā daudzu gadu pieredzi.
- Lieliski ja arī pats būsi skrūvējis.
- Ļoti labām komunikācijas prasmēm. Tev ir jāspēj uzklausīt, izskaidrot un komunicēt ar jebkuru klientu.
- Atbildīgam. Tu būsi atbildīgs par servisa un tā darbinieku organizēšanu. Tev jāspēj uzņemties atbildība par saviem lēmumiem.

Piedāvājam:
- 1000,00 EUR darba algu uz rokas + piemaksas par sasniegtajiem rādītājiem. Ar šo sāksim. Bet Tava alga var būt jebkura summu, kuru spēsi nopelnīt.
- Kļūt par uzņēmuma līdzīpašnieku. Nopietni. Mums ir nepieciešams cilvēks, kuram varam uzticēties un kurš ir gatavs strādāt, lai attīstītu uzņēmumu. Ja Tu esi gatavs to darīt, mēs esam gatavi dalīties ar Tevi arī ieguvumos no veiksmīga uzņēmuma, kļūstot par uzņēmuma līdzīpašnieku.

Ja redzi, ka mums "ir pa ceļam", tad sūti savu CV un pieteikumu CV-Online sistēmā!
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1600

Papildu informācija: 1200,00 EUR darba algu uz rokas + piemaksas par sasniegtajiem rādītājiem

    Rīga, Latvija
    Ķegums

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
Jānis Grīslis
29333563
Mēs izveidojām Auto Servisa Centru aiz mīlestības pret automašīnām un motocikliem un ar pārliecību, ka auto serviss ir vieta uz kurieni cilvēki brauc pēc palīdzības un tur to arī saņem. Saņem palīdzību, bez augstprātīgas attieksmes, bez krāpšanās un uz savstarpējā uzticībā balstītām attiecībām. Mūsu pārliecība ir, ka klientam no servisa ir jāaizbrauc priecīgākam, nekā viņš atbrauca.

Tev varētu interesēt arī:

Noliktavas vadītājs/-a
Arkolat SIA
Rīga
€ 2000
Beigu termiņš: 17.05.2024
Persongais Šoferis
FYST
Rīga
€ 2800
Beigu termiņš: 30.05.2024
Noliktavas Vadītājs
Rīgas piena kombināts A/S
Rīga
€ 1900 – 2500
Beigu termiņš: 10.05.2024