916
Airline Support Baltic SIA
Muitas brokeris/-e

Airline Support Baltic aicina komandā muitas brokeri.

Pienākumi:

  • kravas sūtījumu muitošanas procedūru pārvaldība, nodrošinot savlaicīgu apstrādi un atbilstību visiem noteikumiem
  • sniegt preču īpašniekam vai viņa pilnvarotai personai nepieciešamo informāciju, lai nodrošinātu līguma izpildi
  • preču klasificēšana un precīzas dokumentācijas nodrošināšana
  • saziņa ar muitas amatpersonām, klientiem un uzņēmuma darbiniekiem, lai efektīvi atrisinātu ar muitu saistītos jautājumus
  • informēt par izmaiņām muitas likumos un noteikumos un ieviest nepieciešamās izmaiņas kompānijas procesos
  • informēt par muitas procedūrām uzņēmumā

Prasības:

  • augstākā izglītība uzņēmējdarbības vadībā, loģistikā vai muitas vadībā
  • zināšanas par muitas tiesību aktu piemērošanu muitas nodokļu jautājumos
  • izpratne par muitas importa/eksporta noteikumiem
  • labas latviešu un angļu valodas zināšanas
  • prasme pievērst īpašu uzmanību niansēm
  • spēcīgas problēmu risināšanas prasmes un analītiskas iemaņas
  • labas komunikācijas un problēmu risināšanas prasmes

Ko mēs piedāvājam:

  • iespēju pievienoties mūsu draudzīgajai komandai
  • lielisku iespēju iegūt veselības apdrošināšanu
  • konkurētspējīgu sākuma algu no 1700 - 2800 EUR atkarībā no pieredzes
  • lieliska atrašanās vieta dabai draudzīgā vidē netālu no Rīgas
  • ekskluzīva iespēja katru dienu redzēt lidmašīnu pacelšanos un nolaišanos
  • iespēja piedalīties mūsu ikgadējos uzņēmuma un komandas pasākumos
  • profesionālās attīstības un karjeras izaugsmes iespējas aviācijas nozarē

Sūtiet savu CV sadaļā "Pieteikties".
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1700 - 2800

Papildu informācija: atalgojums atkarībā no pieredzes.

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Skultes iela 50/15

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
Kontaktpersona
Airline Support Baltic is a global provider of comprehensive services for maintenance, routine and overhaul repair, modification of aircraft. The company has certificates of compliance with Part 145 of the Regulations of the European Union Aviation Safety Agency (EASA Part-145) offering the services of the highest level in the field of aircraft maintenance and repair.

Our head office is located in Riga, Latvia, we offer aviation services to customers worldwide.

Uzņēmuma mājaslapahttps://airsup.lv/

Reģistrācijas numurs40103909330

Tev varētu interesēt arī:

Komplektēšanas centra vadītājs/a
PATRIKA SIA
Rīga
€ 1800 – 2000
Beigu termiņš: 01.05.2024
Klientu atbalsta un loģistikas speciālists/-e
GroGlass SIA
Rīga
€ 1400 – 1700
Beigu termiņš: 02.05.2024
Testētājs/-a
VISMA
Rīga
€ 2100
Beigu termiņš: 21.05.2024