2871
Vianova SIA
Izpilddokumentācijas speciālists/-e
Vianova SIA
Vianova SIA

Vianova SIA

Prasības kandidātiem

  • Labas datorprasmes (MS Office);
  • Spēja patstāvīgi organizēt savu darbu;
  • Spēja strādāt komandā;
  • B kategorijas vadītāja apliecība;
  • Labas latviešu valodas zināšanas.

Darba pienākumi

  • Būvniecības objektu dokumentācijas sagatavošana;
  • Darbs ar būvniecības informācijas sistēmu (BIS);
  • Citu pienākumu veikšana savas kompetences ietvaros sadarbībā ar būvdarbu vadītāju būvniecības projektu izpildes gaitā.

Par priekšrocību uzskatīsim

  • Ceļu būvniecības nozares procesu un dokumentācijas pārzināšanu;
  • Darba pieredzi līdzīgā amatā;
  • Iemaņas darbā ar AutoCAD.

Mēs piedāvājam

  • Atalgojumu 1500-2500 EUR bruto (pēc pārbaudes laika);
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;
  • Darbu progresīvā uzņēmumā kopā ar draudzīgiem kolēģiem.

Darba laiks: darba dienās, no 08.00 līdz 17.00.
Darba veids: pilna slodze.
Darba vieta: birojs Berģos, Ropažu novadā un būvobjekti Latvijas teritorijā.

Pieteikumus (CV un motivācijas vēstuli) lūgums sūtīt uz e-pastu: anete@vianova.lv līdz 2024.gada 27.aprīlim. Sazināsimies ar pretendentiem, kas tiks virzīti otrajai atlases kārtai.
Tālrunis informācijai: 28444156.
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1500 - 2000

Papildu informācija: Veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    "Bicītes", Garkalnes pagasts, Ropažu novads

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Latviešu
Kontaktpersona
Anete Bērziņa
28444156
Esam uzņēmums ar vairāk kā 10 gadu darba pieredzi, kas sniedz pilna cikla ceļu būves pakalpojumus Latvijas teritorijā. Neapstājamies savā izaugsmē, aktīvi piedalāmies arī pētniecības projektos. No 2020.gada Ropažu novadā darbojas SIA Vianova asfaltbetona ražošanas rūpnīca, kā arī būvmateriālu testēšanas un pētniecības laboratorija.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.vianova.lv

Reģistrācijas numurs40103387753

Tev varētu interesēt arī:

Servisa konsultants/-e darbam zvanu centrā
Auto Bassadone SIA
Rīga
€ 2200
Beigu termiņš: 25.05.2024
Filiāles vadītājs/-a
Current Auto SIA
Rīga
€ 4000 – 5500
Beigu termiņš: 05.05.2024
CUPRA automašīnu tirdzniecības konsultants/-e
Autobrava SIA
Rīga
€ 3000
Beigu termiņš: 30.04.2024