586
VSIA Latvijas Nacionālā opera un balets
Kurpnieks - Kostīmu aksesuāru meistars

Latvijas Nacionālā opera un balets ir lielākā kultūras organizācija Baltijas valstīs, kuras pamatvērtības ir izcilība, izaugsme, tradīcijas un atbildība. Starptautiski atpazīstamas ir ne tikai gadu gaitā izkoptās operas un baleta tradīcijas, bet arī skaistākā un iedvesmojošākā darba vieta Rīgā jau vairāk nekā 150 gadu vēsturi piedzīvojušais Baltais nams. Darbs Latvijas Nacionālajā operā un baletā nozīmē nemitīgu profesionālo un personīgo attīstību, piepildītu ikdienu un starptautisku vidi.

VSIA Latvijas Nacionālā opera un balets aicina darbā
KURPNIEKU KOSTĪMU AKSESUĀRU MEISTARU

Galvenie pienākumi:

  • Veikt jauniestudējumu apavu izgatavošanu un repertuāra izrāžu apavu remontu.
  • Veikt šūšanas darbus, kas saistīti ar operas un baleta izrāžu nepieciešamo kostīmu aksesuāru (no dabīgās vai sintētiskiem ādas aizstājējiem) izveidi.
  • Veikt citus līdzīga rakstura uzdevumus pēc Apavu darbnīcas vadītāja - modelētāja tiešajiem rīkojumiem un norādījumiem.

Prasības:

  • Arodizglītība.
  • Pieredze līdzīga rakstura darbā viens gads.
  • Labas latviešu valodas zināšanas.
  • Precizitāte un augsta atbildības sajūta.

Piedāvājam:

  • Apmācību darba vietā.
  • Darba algu 1140.00 Eur mēnesī pirms nodokļu nomaksas.
  • Normālo darba laiku 40 stundas nedēļā un 5 dienu darba nedēļu, brīvdienas sestdiena, svētdiena.
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika (ar līdzfinansējumu).

Iesniedzamie dokumenti: CV, īsa motivācijas vēstule un izglītības dokumenta kopija.

Gaidīsim CV, motivācijas vēstuli un izglītības dokumenta kopiju sadaļā PIETEIKTIES!

Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu amata konkursa norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir VSIA "Latvijas Nacionālā opera un balets".
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1140

    Rīga, Latvija
    Aspazijas bulvāris 3

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Latviešu
Latvijas Nacionālā opera un balets ir lielākā kultūras organizācija Baltijas valstīs, kuras pamatvērtības ir izcilība, izaugsme, tradīcijas un atbildība. Starptautiski atpazīstamas ir ne tikai gadu gaitā izkoptās operas un baleta tradīcijas, bet arī skaistākā un iedvesmojošākā darba vieta Rīgā jau vairāk nekā 150 gadu vēsturi piedzīvojušais Baltais nams. Darbs Latvijas Nacionālajā operā un baletā nozīmē nemitīgu profesionālo un personīgo attīstību, piepildītu ikdienu un starptautisku vidi.

Uzņēmuma mājaslapahttps://www.opera.lv

Tev varētu interesēt arī:

Pasūtījumu ievades speciālists/-e
Manpower
Rīga
€ 1200 – 1400
Beigu termiņš: 05.05.2024
Produktu datu speciālists/-e (uz noteiktu laiku)
RIMI Latvia SIA
Rīga
€ 1100 – 1400
Beigu termiņš: 30.04.2024
Veselības apdrošināšanas atlīdzību speciālists/-e
Compensa Vienna Insurance Group ADB Latvijas filiāle
Beigu termiņš: 09.05.2024