368
Privātu pasākumu un kāzu koordinators
Baltic Beach Hotel & SPA

Prasības:

- Augstāka izglītība vēlams uzņēmējdarbības vadībā, mārketingā vai tūrismā un viesmīlībā
- Iepriekšēja darba pieredze pasākumu vadīšanā, viesnīcu nozarē, restorānu apkalpošanā vai pārdošanā un mārketingā
- Teicamas latviešu, labas angļu valodas zināšanas. Novērtēsim arī citu svešvalodu prasmes
- Pieredze darbā ar MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
- Prezentabla un pārliecinoša personība ar pozitīvu un profesionālu pieeju
- Spēja izprast un izjust klientu visaugstākās vēlmes un prasības
- Teicamas organizatoriskās, administratīvās un komunikācijas prasmes

Darba pienākumi:

- Sagatavot potenciālajiem klientiem piedāvājumus par pakalpojumu iespēju klāstu - viesnīcas restorānos, viesnīcas pakalpojumiem, kāzu un citu svinību norisei
- Aktīvi uzturēt sadarbību ar klientiem laika posmā no pasākuma rezervācijas līdz pasākuma norisei, precizējot aktuālās vēlmju nianses
- Uzturēt ciešu sadarbību ar operatīvo komandu restorānos, lai kontrolētu informācijas apriti un pasākumu aktivitāšu laika plānošanu un ievērošanu
- Sadarbība ar VIP klientiem
- Klientu rēķinu sagatavošana un atskaišu sniegšana vadībai
- Uzturēt ciešu kontaktu ar sadarbības partneriem (dekoratori, izklaide, mūzika utt.)
- Piedalīties mārketinga aktivitātēs/pasākumos, lai popularizētu privāto pasākumu iespējas viesnīcā
- Pēc pasākumiem un kāzām veikt zvanus, lai noskaidrotu viesu apmierinātību, kā arī veicinātu tālāku sadarbību

Mēs piedāvājam:

- Profesionālu un dinamisku darba vidi
- Personīgās un profesionālās izaugsmes iespējas
- Daļēji apmaksātas pusdienas
- Lieliskas atlaides viesnīcas pakalpojumiem
- Alga 1677Eur 2114Eur (bruto)

Informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu atlases konkursa norisi un netiks glabāti ilgāk par 3 mēnešiem pēc atlases konkursa beigām. Pēc 3 mēnešiem visi personas dati tiks neatgriezeniski iznicināti. Jūsu datus apstrādās SIA BBH Investments.
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1677 - 2114

Atrašanās vieta

    Jūrmala, Latvija
    Jūras iela 23/25, Majori

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
HR Manager
Baltic Beach Hotel & SPA meklē proaktīvus profesionāļus, kuri var uzņemties atbildību par padarīto darbu un nemitīgi meklē sevis un sava darba kvalitātes pilnveidošanas iespējas.
Ja jūs esat uz klientu un rezultātu orientēts un vēlaties strādāt lielā kolektīvā esiet aicināti darbā Baltic Beach Hotel & SPA

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.balticbeach.lv

Reģistrācijas numurs40103005735

Tev varētu interesēt arī:

Komerciālais asistents/-e
RIMI Latvia SIA
Rīga
€ 1100 – 1400
Beigu termiņš: 01.05.2024
Mārketinga koordinators/-e
VPH Latvia SIA
Rīga
€ 1500 – 1700
Beigu termiņš: 10.05.2024
Mārketinga automatizācijas speciālists/-e
CV-Online Recruitment
Rīga
€ 2750