609
Restorāna bāru vadītājs
Baltic Beach Hotel & SPA

Mūsu pludmales Beach Bar & Grill restorāns ir liela apjoma atpūtas norises vieta, un mēs nodrošinām lielisku atpūtas vidi ar ātru, draudzīgu pasaules līmeņa apkalpošanu, daudzveidīgiem izcilas kvalitātes ēdieniem un dzērieniem.

Prasības kandidātiem:

  • Obligāta ne mazāk kā 5 gadu pieredze bāru un restorānu apkalpošanā
  • Teicami pārzināt dzērienu sortimentu
  • Lieliskas komunikācijas prasemes
  • Ļoti labas latviešu un angļu valodas prasmes, novērtēsim arī citu svešvalodu zināšanas
  • Teicamas organizatoriskās spējas un augsta atbildības sajūta
  • Līdera īpašības un prasmes

Darba pienākumi:

  • 3 bāru ikdienas darbu organizēšana (pludmales restorāna bārs / Beach Club bārs / privāto pasākumu bārs)
  • Nodrošināt ātru un kvalitatīvu dzērienu servisu visos bāros
  • Pasūtīt nepieciešamo aprīkojumu un citus krājumus
  • Organizēt un kontrolēt ikdienas apkalpošanu
  • Bārmeņu pieņemšana darbā, grafiku sastādīšana un komandas apmācību nodrošināšana
  • Iekšējās politikas, procedūru un darba ētikas organizēšana un kontrole
  • Atbildība par inventarizāciju un krājumu kontroli

Mēs piedāvājam:

  • Aktīvu, pozitīvu, atsaucīgu un mērķtiecīgu kolektīvu
  • Profesionālu un dinamisku darba vidi
  • Atlaides Baltic Beach Hotel & Spa pakalpojumiem
  • Konkurētspējīgu atalgojumu no 2000 Eur (bruto), atkarībā no pieredzes un kompetencēm
  • Darbs vasaras sezonā no 1.aprīļa līdz 1.oktobrim

Informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu atlases konkursa norisi un netiks glabāti ilgāk par 3 mēnešiem pēc atlases konkursa beigām. Pēc 3 mēnešiem visi personas dati tiks neatgriezeniski iznicināti. Jūsu datus apstrādās SIA BBH Investments.
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 2000

Atrašanās vieta

    Jūrmala, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
HR Manager
Baltic Beach Hotel & SPA meklē proaktīvus profesionāļus, kuri var uzņemties atbildību par padarīto darbu un nemitīgi meklē sevis un sava darba kvalitātes pilnveidošanas iespējas.
Ja jūs esat uz klientu un rezultātu orientēts un vēlaties strādāt lielā kolektīvā esiet aicināti darbā Baltic Beach Hotel & SPA

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.balticbeach.lv

Tev varētu interesēt arī:

STJUARTI/-ES
Norma-A SIA
Rīga
€ 1200
Beigu termiņš: 28.04.2024
Skyline bāra vadītājs/-a
Viesnīca Latvija AS
Rīga
€ 2000 – 3000
Filiāles vadītājs/-a
Current Auto SIA
Rīga
€ 4000 – 5500
Beigu termiņš: 05.05.2024