947
Baltijas Informācijas Tehnoloģijas SIA
IT Atbalsta speciālists/-e

Viens no vadošajiem Latvijas IT infrastruktūras ieviešanas un uzturēšanas uzņēmumiem meklē kolēģi darbam starptautiskos sadarbības uzņēmumos

IT ATBALSTA SPECIĀLISTS/E

Prasības:
  • Vēlama izglītība IT specialitātē
  • Ļoti labas latviešu valodas prasmes
  • Spēja komunicēt angļu valodā ikdienā
  • Atbildības sajūta un spēja strādāt patstāvīgi
  • Lieliskas saskarsmes un prezentēšanas prasmes, risinot lietotāju ikdienas problēmas
  • Par priekšrocību tiks uzskatītas zināšanas un\vai pieredze kādā no jomām:
  • Windows darbstaciju instalēšana un administrēšana
  • Iekārtu remonts, diagnostika
  • IT atbalsta sniegšana klientiem

Piedāvājam:
  • Iespēju sniegt atbalstu BIT sadarbības klientiem
  • Pilnveidot pieredzi un paaugstināt savas kompetences IT jomā
  • Konkurētspējīgu atalgojumu no 1 300 EUR bruto/mēn un sociālās garantijas
  • Veselības apdrošināšana

Pienākumi:

  • Klientu pieteikumu apstrāde un komunikācija
  • Darba vide pie klienta ofisā
  • Līdzdalība IT infrastruktūru ieviešanas un uzlabošanas projektos, atbilstoši savām zināšanām un iemaņām.

Pateicamies visiem pretendentiem un sazināsimies ar otrās atlases kārtas kandidātiem.
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1300

Papildu informācija: Konkurētspējīgu atalgojumu no 1 300 EUR bruto/mēn un sociālās garantijas

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Rīga

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
BALTIJAS INFORMĀCIJAS TEHNOLOĢIJAS SIA .
Baltijas Informācijas Tehnoloģijas SIA ir viens no vecākajiem Latvijas tirgus dalībniekiem, kas dibināts 1992. gadā. Mēs specializējamies IT infrastruktūras ieviešanā un apkalpošanā.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.bit.lv

Reģistrācijas numurs40003042434

Tev varētu interesēt arī:

Ražošanas palīgstrādnieks(-ce)
ENJOY Recruitment Latvia
Rīga
€ 1400 – 1650
Beigu termiņš: 27.04.2024
HelpDesk Specialist
SIA "Dynatech"
Rīga
€ 1400
Beigu termiņš: 05.05.2024
IT speciālists / -e darbam ar biznesa sistēmām
BTA Baltic Insurance Company AAS
Rīga
€ 2000
Beigu termiņš: 08.05.2024