633
Aizsardzības Ministrija
Industrijas un pētniecības atbalsta nodaļas vecākais referents

AIZSARDZĪBAS MINISTRIJA izsludina atklātu konkursu uz ierēdņa amatu
Aizsardzības industrijas un inovāciju politikas departamenta

Mēs piedāvājam:
  • iespēju veikt atbildīgu un interesantu darbu valsts pārvaldē, līdzdarbojoties valsts aizsardzības industrijas attīstībā;
  • iespēju strādāt zinošu profesionāļu komandā;
  • iespēju brīvprātīgi apgūt militāro pamatapmācību, veicinot izpratni par valsts aizsardzības jomu un Nacionālo bruņoto spēku (NBS) uzdevumiem;
  • sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam, veselības apdrošināšanu, uzsākot pildīt amata pienākumus;
  • papildatvaļinājumu pēc nostrādātā pirmā darba gada;
  • mēnešalgu no 1677 EUR līdz 1972 EUR (pirms nodokļu nomaksas), atvaļinājuma pabalstu un citus bonusus.

Galvenie amata pienākumi:
  • koordinēt un kontrolēt Licencēšanas komisijas un Licencēšanas un sertifikācijas komisijas lēmumu izpildi; sagatavot Komisija sēdes darba kārtību, protokolus, sekot lēmumu izpildei, nodrošināt  Licenču reģistrēšanu, anulēšanu, uzskaiti.
  • veikt licenču saņēmušo komersantu pārbaudi Valsts informācijas sistēmās;
  • sekot Eiropas Savienības aktualitātēm stratēģiskas nozīmes preču aprites jautājumos;
  • veikt normatīvo aktu projektu izstrādi.

Prasības pretendentiem:
  • atbilstība likuma Par valsts noslēpumu 9.panta prasībām;
  • atbilstība Valsts civildienesta likuma 7. panta prasībām;
  • akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība, vēlams tiesību zinātņu, politikas zinātnes vai ekonomikas jomā ;
  • labas iemaņas normatīvo aktu projektu, dokumentu sagatavošanā;
  • vēlama darba pieredze valsts pārvaldē;
  • interese un zināšanas par aizsardzības nozares mērķiem, uzdevumiem un struktūru;
  • vēlamas labas angļu valodas zināšanas (tiks veikta zināšanu pārbaude testa veidā);
  • prasme apkopot un analizēt informāciju, prasme izprast un darbā izmantot normatīvos aktus.

Amata pienākumu veikšanai ierēdnim nepieciešams izmantot patstāvīgi noformētu nacionālo elektroniskās identifikācijas risinājumu, t.i. eParaksts eID

Konkursa pretendenta iesniedzamie dokumenti:
  • konkursa pretendenta aptaujas lapa (pieejama https://www.mod.gov.lv/lv/vakances );
  • parakstīts dzīvesgājuma apraksts (Curriculum Vitae) latviešu valodā;
  • pieteikuma vēstule;
  • augstākās izglītības apliecinoša dokumenta kopiju (pretendentiem, kuri izglītību ir ieguvuši ārvalstīs, lūdzam pievienot Akadēmiskās informācijas centra izziņu par tās akadēmisko atzīšanu Latvijā).

Minētie dokumenti 10 dienu laikā jāiesniedz vai jānosūta Aizsardzības ministrijas Personāla nodaļai Kr.Valdemāra ielā 10/12, Rīgā, LV1473 vai nosūtot uz Aizsardzības ministrijai sadaļā "pieteikties".

Uzziņas tālr. 67335268, 67335200.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13. pantu, Aizsardzības ministrija informē, ka:
1. Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi;
2. Personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Republikas Aizsardzības ministrija (reģistrācijas Nr. 90000022632), Kr.Valdemāra iela 10/12, Rīga, LV-1473.
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1677 - 1972

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
67335268

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.mod.gov.lv

Reģistrācijas numurs90000022632

Tev varētu interesēt arī:

Klientu apkalpošanas speciālists/e ārzemju izglītības aģentūrā
Baltic Council for International Education
Rīga
€ 1300 – 2000
Beigu termiņš: 28.04.2024
Klientu apkalpošanas speciālists/-e
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA)
Rīga
€ 1599 – 1859
Beigu termiņš: 07.05.2024
Klientu konsultants digitālo tehnoloģiju jomā
Latvijas Digitālais akselerators
Rīga
€ 2200
Beigu termiņš: 15.05.2024