383
Baltic Beach Hotel & SPA
Masieris/-e

Lielākais SPA centrs Baltijā aicina darbā klasiskās masāžas masieri.

Prasības kandidātiem:
- speciālā izglītība atbilstoši profesionālajai kvalifikācijai (sertifikāts);
- pieredze masiera darbā vismaz 3 gadi;
- latviešu un angļu valodas sarunvalodas prasmes, novērtēsim arī citu svešvalodu zināšanas;
- ar labām manierēm un ar izpratni par darba ētiku apveltīta personība.

Pienākumi:
- veikt augstas kvalitātes vispārēju un atsevišķu ķermeņa daļu klasisko masāžu;
- nodrošināt profesionālu un laipnu klientu apkalpošanu.

Mēs piedāvājam:
- lieliskus darba apstākļus Jūrmalā;
- pilnībā aprīkotu un sagatavotu darba vietu;
- profesionālu un dinamisku darba vidi;
- atlaides Baltic Beach Hotel & Spa pakalpojumiem;
- darba algu sākot no 1375Eur (bruto), atkarībā no pieredzes un profesionalitātes.

Lūdzam sūtīt savu CV uz zemāk norādīto e-pastu.
Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai pēc CV izskatīšanas.

Informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu atlases konkursa norisi un netiks glabāti ilgāk par 3 mēnešiem pēc atlases konkursa beigām. Pēc 3 mēnešiem visi personas dati tiks neatgriezeniski iznicināti. Jūsu datus apstrādās SIA BBH Investments.
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1370

Atrašanās vieta

    Jūrmala, Latvija
    Jūras iela 23/25, Majori

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
HR Manager
Baltic Beach Hotel & SPA meklē proaktīvus profesionāļus, kuri var uzņemties atbildību par padarīto darbu un nemitīgi meklē sevis un sava darba kvalitātes pilnveidošanas iespējas.
Ja jūs esat uz klientu un rezultātu orientēts un vēlaties strādāt lielā kolektīvā esiet aicināti darbā Baltic Beach Hotel & SPA

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.balticbeach.lv

Tev varētu interesēt arī:

Biznesa Pārstāvis/-e / Business Representative
Visidarbi.lv klients
Rīga
€ 2000 – 3000
Beigu termiņš: 02.05.2024
Tirdzniecības pārstāvis
CV-Online Recruitment
Ķekava
€ 1600 – 2800
Beigu termiņš: 05.05.2024
Noliktavas pārzinis Gatavās produkcijas noliktavā
Grindeks AS
Rīga
€ 1900 – 2100
Beigu termiņš: 30.04.2024