577
Viesnīcas administrators/-e (nakts maiņas)
Baltic Beach Hotel & SPA

Prasības:
- Pozitīva un ar labam manierēm apveltīta personība;
- Teicamas komunikācijas prasmes;
- Labas latviešu un angļu valodas prasmes (mutiskas, rakstiskas), papildus svešvalodu zināšanas tiks uzskatīta par priekšrocību;
- Spēja strādāt patstāvīgi;
- Atbildīga attieksme pret uzticētajiem pienākumiem un precizitāte.

Pienākumi:
- Viesmīlīgi uzņemt viesus, veikt viesu reģistrēšanu un izrakstīšanos;
- Pārzināt viesnīcas spa produktus, viesnīcas pakalpojumus un viesnīcas apkārtnes iespējas;
- Veikt darbu izmantojot viesnīcas programmatūru;
- Organizēt dokumentu plūsmu un sagatavot rēķinus par istabām un restorāniem;
- Ātri, efektīvi un pieklājīgi atrisināt viesu problēmas;
- Pārliecināties, ka vienmēr tiek sniegti visaugstākie viesmīlības un profesionalitātes standarti.

Mēs piedāvājam:
- Tevi apmācīt uzsākot darbu;
- Iegūt jaunas vai papildināt jau esošās zināšanas un prasmes klientu apkalpošanā;
- Profesionālu un dinamisku darba vidi;
- Profesionālās izaugsmes iespējas;
- Ievērojamas atlaides Baltic Beach Hotel & Spa pakalpojumiem;
- Strādāt saskaņā ar grafiku nakts maiņās;
- Darba algu no 1200 EUR - 1400 EUR bruto.

Ja vēlies pieteikties, sūti savu CV.
Informējam, ka sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kurus aicināsim uz sarunu klātienē.

Informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu atlases konkursa norisi un netiks glabāti ilgāk par 3 mēnešiem pēc atlases konkursa beigām. Pēc 3 mēnešiem visi personas dati tiks neatgriezeniski iznicināti. Jūsu datus apstrādās SIA BBH Investments.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1200 - 1400

Atrašanās vieta

    Jūrmala, Latvija
    Jūras iela 23/25, Majori

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Latviešu
Kontaktpersona
HR Manager
Baltic Beach Hotel & SPA meklē proaktīvus profesionāļus, kuri var uzņemties atbildību par padarīto darbu un nemitīgi meklē sevis un sava darba kvalitātes pilnveidošanas iespējas.
Ja jūs esat uz klientu un rezultātu orientēts un vēlaties strādāt lielā kolektīvā esiet aicināti darbā Baltic Beach Hotel & SPA

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.balticbeach.lv

Tev varētu interesēt arī:

Rezervāciju aģents/-e
Viesnīca Latvija AS
Rīga
€ 1300
Beigu termiņš: 03.05.2024
Kickstarter in Finance with no experience needed | SEB, Riga
SEB
Rīga

Beigu termiņš: 27.05.2024
Administrators/-e
Olivia Clinic SIA
Rīga
€ 7.5 – 7.5