5406
Vizuālā satura atbilstības komandas vadītājs(-a) / Acceptable Content Team Lead
Printful Latvia AS

Prasības kandidātiem

Printful ir globāls līderis apdrukas industrijā, kas sadarbojas ar tādiem pasaulē pazīstamiem zīmoliem kā Coca-Cola, Spotify un MTV. Mūsu bizness turpina augt, tāpēc meklējam kvalificētu vizuālā satura atbilstības komandas vadītāju, kas pievienotos mūsu starptautiskajai klientu atbalsta komandai.

Vizuālā satura atbilstības komandas mērķis ir nodrošināt, ka klienti ievēro mūsu pieļaujamā satura vadlīnijas un autortiesību ierobežojumus. To paveicam, izpildot manuālus un automātiskus moderēšanas procesus un sadarbojoties ar citām komandām.

Tavi pienākumi:

  • vadīt, apmācīt un mentorēt satura pielāgošanas komandu, tostarp organizēt un vadīt sapulces;
  • koordinēt komandas projektus, organizēt komunikāciju un dokumentāciju;
  • ieviest procedūras, kas uzlabo komandas darbu un klientu pieredzi;
  • sekot līdzi komandas darba rezultātiem un analizēt tos, sniegt ieteikumus un pielāgot darba grafikus pēc nepieciešamības;
  • auditēt procesus un veicināt procesu uzlabojumu ieviešanu;
  • izveidot jaunu procesu ieviešanas un lēmumu pieņemšanas kārtību, pamatojoties uz satura regulēšanas tendencēm, lai ievērotu juridiskās saistības un saskaņotu tās ar biznesa vajadzībām.

No tevis sagaidām:

  • pieredzi komandu vadīšanā;
  • pieredzi darbā ar juridiskiem līgumiem;
  • pieredzi satura regulēšanā, vēlams komandas vadītāja amatā;
  • izpratni par tiešsaistes satura platformām, sociālo mediju tendencēm un digitālā satura veidošanu;
  • pieredzi satura regulēšanas politiku un procedūru izstrādē un ieviešanā;
  • spēju līdzsvarot vārda brīvības principus ar nepieciešamību uzturēt drošu un cieņpilnu tiešsaistes vidi, ņemot vērā arī biznesa intereses un lēmumus;
  • teicamas angļu valodas zināšanas gan rakstiski, gan mutiski;
  • spēcīgas komunikācijas un laika plānošanas prasmes;
  • kritisko domāšanu, lai identificētu jaunus satura riskus un izstrādātu proaktīvas stratēģijas to novēršanai;
  • vēlmi nodrošināt izcilu klientu apkalpošanu.

Mēs piedāvājam:

  • mēnešalgu 2000-2500 eiro bruto, atkarībā no pieredzes un prasmēm;
  • iespēju izvēlēties aprīkojumu (strādā Windows vai Mac vidē);
  • iespēju strādāt attālināti vai mūsdienīgā un labiekārtotu biroju Rīgā;
  • elastīgu darba dienas sākumu (darbā varēsi ierasties līdz plkst. 11.00);
  • siltas, veselīgas bezmaksas pusdienas birojā;
  • veselības apdrošināšanu, kurā iekļauta garīgās veselības veicināšanas programma;
  • dzimšanas dienas brīvdienu;
  • sporta kluba abonementu;
  • iespēju katru gadu 90 dienas strādāt ārzemēs;
  • darbinieku atlaides vairāk nekā 300 produktiem;
  • veicināt profesionālo izaugsmi (konferences, grāmatas, kursi, mentorings);
  • interesantus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas un neaizmirstamas ballītes!

Printful nodrošina vienlīdzīgas iespējas ikvienam. Mēs atbalstām dažādību un iekļaujošu darba vidi, un kandidātus(-es) izvērtējam, balstoties vienīgi uz sasniegumiem, kvalifikācijām un darba pieredzi.

Ja esi gatavs(-a) pieņemt šo izaicinājumu, sūti mums savu CV un motivācijas vēstuli angļu valodā!

Esi ieinteresēts(-a), bet šķiet, ka šis nav tavs lauciņš? Iesaki vakanci draugiem un ieskaties citos Printful darba piedāvājumos. Mēs vienmēr meklējam radošus un mērķtiecīgus cilvēkus, kuri papildinātu mūsu strauji augošo komandu!

AS Printful Latvia (Reģ. Nr. 40203050078)
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 2000 - 2500

    Rīga, Latvija
    Raiņa bulvāris 25
  • Attālināta darba iespējas

Darba veids

  • Pilna slodze
  • Elastīgs darba laiks

Valodas

  •  Angļu
Kontaktpersona
Elvita Ņikitina
Printful ir apdrukas, šūšanas un citu ārpakalpojumu uzņēmums, kas palīdz cilvēkiem pārvērst viņu idejas zīmolos un produktos. Mēs izgatavojam un izsūtām personalizētu apģērbu, aksesuārus un dizaina produktus klientiem internetveikalu vārdā. Kopš uzņēmuma dibināšanas 2013. gadā, Printful ir paplašinājies līdz globālai ekspertu komandai ražotnēs visā pasaulē un ir Latvijā pirmais vienradzis jeb privātais jaunuzņēmums, kura vērtība pārsniedz 1 miljardu ASV dolāru.

Darbs Printful ir aizraujošs un izaicinošs mēs ik dienu cenšamies uzlabot savas prasmes un iemācīties ko jaunu. Mēs vērtējam godīgumu, iniciatīvas un cieņpilnas, atklātas attiecības, kas palīdz mums augt gan personīgi, gan kā komandai, gan arī kā uzņēmumam.

Mēs cenšamies veicināt piederības sajūtu un veidot iekļaujošu, pieņemošu un labvēlīgu vidi ik vienam.

Veido savu karjeru ar draudzīgiem un aizrautīgiem cilvēkiem!

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.printful.com

Kickstarter in Finance with no experience needed | SEB, Riga
SEB
Rīga

Beigu termiņš: 27.05.2024
Graphic Designer
Suppline SIA
Rīga
€ 2500 – 4200
Beigu termiņš: 02.05.2024
Klientu atbalsta un loģistikas speciālists/-e
GroGlass SIA
Rīga
€ 1400 – 1700